Cyklowentylator w ofercie MEPU

16.12.2019

Wśród flagowych produktów oraz nowości zaprezentowanych na tegorocznych targach Agritechnika znalazł się cyklowentylator Tajfun. Suszarnie MEPU od 2020 roku będą mogły być wzbogacone o cyklowentylator Tajfun 22 co przełoży się na możliwość uzyskania czystego otoczenia pracy suszarni.

Niemniej jednak, dzięki zastosowaniu cyklowentylatorów firmie MEPU udało się ustawić na Ukrainie bardzo dużą suszarnie z serii C. to z kolei pozwoliło na przetestowanie zastosowanego w suszarni rozwiązania, co tylko potwierdziło pokładane w nim oczekiwania.
 
- Spośród nowości, które przygotowaliśmy na te targi, jedną z takich najistotniejszych jest cyklowentylator Tajfun, który jest odpowiedzią na oczekiwania klientów, którzy wymagają coraz to czystszego środowiska i coraz lepszych parametrów suszenia. To jest to bardzo wydajny wentylator, który jednocześnie odprowadza wszelkie zanieczyszczenia do wskazanego miejsca. Jeśli zna ktoś środowisko pracy suszarni, które wymaga zachowania szczególnej czystości, mamy dla niego już produkt, który już gwarantuje tego typu parametr i mamy to już przetestowane. Suszarnie, które pracują z cyklowentylatorami i mają niezwykle czyste otocznie pracy – Dariuszem Beńke Country Operations Manager z firmy MEPU Oy podczas wystawy Agritechnica. 
 
Dla tych, którym nie udało się przyjechać do Hannoveru cyklowentylator zostanie zaprezentowany już niebawem na targach Polagra Premiery, które odbędą się w Poznaniu w styczniu przyszłego roku.
  ZA
  ND

Dopisz się do powiadomień

 • Zobacz film

  Święto Prewencji i Bezpieczeństwa na Wsi - XX Edycja Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

  • 2023-10-12 11:43:00
 • Zobacz film

  Generali Agro zorganizowało międzynarodową konferencję o rolnictwie

  • 2023-10-22 07:13:00
 • Zobacz film

  V Finał konkursu filmowego KRUS „Moja Wizja Zero”

  • 2023-12-01 15:01:00

Warto poznać: