Pierwsza edycja konkursu Moja wizja zero – strategia prewencji w rolnictwie

05.12.2019

Gala pierwszej edycji konkursu „Moja wizja zero – strategia prewencji w rolnictwie” odbyła się w tym samym dniu, którym przypadło posiedzenie Międzynarodowej Sekcji ISSA Prewencja w Rolnictwie.

27 listopada w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyła się gala finałowa I Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Strategia Prewencji w Rolnictwie” zorganizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego pod Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego. W uroczystej gali wzięli udział również goście z zagranicy będący członkami Międzynarodowej Sekcji ISSA Prewencja w Rolnictwie..
 
Jest to doskonała okazja żeby podzielić się takimi doświadczeniami, my popatrujemy co organizują nasi koledzy, możemy podzielić się tym prawda co udaje nam się zrobić a wydaje mi się że możemy być na prawdę dumni z tego co osiągnęliśmy jeżeli chodzi o ten konkurs. Przede wszystkim zwróciliśmy uwagę młodych ludzi na wizję zero i z tego powodu bardzo się cieszymy. Po drugie jest to również okazja do promocji samych działań sekcji również na forum międzynarodowym. Zakładamy że te najlepsze prace, które dzisiaj zostały nagrodzone że będą również przez nas promowane na forum międzynarodowym – mówi Magdalena Wachnicka-Witzke Dyrektor Biura Komunikacji i Współpracy Międzynarodowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 
Formy przedstawionych produkcji filmowych były bardzo zróżnicowane, przy czym można je było podzielić na dwie podstawowe grupy, w których to podejście do kwestii przedstawienia bezpieczeństwa, zdrowia czy dobrostanu było poważne lub na wesoło. Która z tych form była lepsza? Jak zapewnia organizator jest względne, bo wszystko zależy od indywidualnego odbiorcy przesłania, gdyż do jednego przemówi film pełen powagi, a do drugiego zabawne podejście do tematu. W ten oto sposób pojawia się multum możliwości dotarcia w różnorodny sposób do szerokiego grona odbiorców.
 
  ZA
  ND

Dopisz się do powiadomień

 • Zobacz film

  Święto Prewencji i Bezpieczeństwa na Wsi - XX Edycja Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

  • 2023-10-12 11:43:00
 • Zobacz film

  Generali Agro zorganizowało międzynarodową konferencję o rolnictwie

  • 2023-10-22 07:13:00
 • Zobacz film

  V Finał konkursu filmowego KRUS „Moja Wizja Zero”

  • 2023-12-01 15:01:00

Warto poznać: