Polagra Premiery Naszymi kamerami

06.01.2020

... a tak zapamiętały Nasze kamery ostatnią Polagra Premiery 2018 ;-) Już nie możemy doczekać się Polagra Premiery 2020 i spotkań z Wami!

Na Zwiedzających czekać będzie bardzo bogata oferta sprzętu rolniczego, różnorodny program wydarzeń towarzyszących oraz inne atrakcje, jak konkurs z nagrodami o wartości ok 50 000 zł. 
 
Zoorganizowaną grupą na Polagra Premiery 2020 łatwiej. Organizator przewidział także dofinansowania dojazdu dla grup.
 
Już niebawem za sprawą Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY zostanie otwarty kolejny sezon w branży rolniczej. Pokaz kilkuset marek polskich i zagranicznych producentów odbędzie się już między 17-19.01.2020 r. Osoby uczestniczące w Targach jako pierwsze w Polsce będą miały okazję zobaczyć urządzenia i maszyny rolnicze, których dotąd nie było w sprzedaży na polskim rynku.
 
Międzynarodowe Targi Rolnicze polagra Premiery to unikatowe wydarzenie odbywające się w formule co dwa lata bezpośrednio po roku, w której odbywała się wystawa Agritechnica w Hanowerze. 

Poczas Polagra Premiery zwiedzający może zapoznać sież propozycjami producentami maszyn rolniczych, które niezbędne są na gospodarstwie rolnym przy produkcji roślinnej jak i zwierzęcej.

Organizatorem tej wystawy rolniczej są Międzynarodowe Targi Poznańskiej.