Generali Agro wręczyło nagrodę podczas Gali XX Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

30.09.2023

Generali Agro czynnie i konsekwentnie wspiera poprawę Bezpieczeństwa w Polskich Gospodarstwach Rolnych: Rozmowa z Jakubem Jacewiczem podczas XX Gali Konkursu "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne".

Jakub Jacewicz, z zarządu Generali, w wywiadzie dla Gospodarz.tv omawia wielowymiarowość ubezpieczeń w rolnictwie, podkreślając znaczenie działań prewencyjnych i zarządzania ryzykiem. Jacewicz z entuzjazmem odnosi się do wsparcia Generali dla Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne, organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, co ma na celu promowanie bezpiecznych metod prowadzenia gospodarstw rolnych.
 
W wywiadzie zauważa się, że Generali Agro obserwuje pozytywne zmiany w rolnictwie, takie jak rosnąca profesjonalizacja i inwestycje w bezpieczeństwo. Jacewicz podkreśla, że dzięki temu rolnicy zmniejszają ryzyko przypadkowych szkód, co prowadzi do stabilniejszego środowiska pracy w gospodarstwach.
 
Zobacz wywiad dostępny na gospodarz.tv który został zrealizowany podczas finału XX Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne w dniu 22 września 2023 r. w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Konkurs ten, zorganizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, cieszy się dużą popularnością, z udziałem ponad 23 tysięcy gospodarstw od 2003 r., w tym 1 062 w ostatniej edycji.

 

  ZA
  ND

Dopisz się do powiadomień

 • Zobacz film

  Święto Prewencji i Bezpieczeństwa na Wsi - XX Edycja Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

  • 2023-10-12 11:43:00
 • Zobacz film

  Generali Agro zorganizowało międzynarodową konferencję o rolnictwie

  • 2023-10-22 07:13:00
 • Zobacz film

  V Finał konkursu filmowego KRUS „Moja Wizja Zero”

  • 2023-12-01 15:01:00

Warto poznać: