Ranking na najlepszy bank dla rolnika

28.05.2018

Znane są wyniki rankingu najlepszy bank dla rolnika.

 

Zapytaliśmy Macieja Piskorskiego Dyrektora Departamentu Produktów Agro w Banku BGŻ BNP Paribas, przedstawiciela zwycięzcy trzeciego rankingu „Bank Najlepszy dla Rolnika” - edycja 2018, co zaskoczyło oraz jakich zmian możemy się spodziewać... ?

 

To właśnie oferta oraz jakość obsługi była najlepiej oceniana przez rolników. Niemały wpływ na wynik miały również wysokie noty wizerunku czy też warunków lokalowych Banku BGŻ BNP Paribas. Tym bardziej, że w trzeciej edycji rankingu „Bank Najlepszy dla Rolnika" udział wzięło 9446 właścicieli gospodarstw rolnych, zarządców, z czego wyłoniono 2331 respondentów, którzy zadeklarowali korzystanie z jednego banku jako głównego.

 

- Zaskoczyło mnie osobiście to, że cały czas nie jesteśmy numerem 1 w warunkach lokalowych, chociaż z drugiej strony biorąc pod uwagę jaką mamy sieć. Koncentrujemy się na sieci w miastach powiatowych, można uznać, że to jest wynik prawidłowy, właściwy vs. konkurencja, która ma lokalizacje bardziej usytuowane, bliżej rolnika – mówi Maciej Piskorski, Dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BGŻ BNP Paribas.

 

Poza tym w przyszłościowych planach Banku BGŻ BNP Paribas uwzględniane jest dalsze uproszczenie procedur kredytowych, a także jeszcze lepsza oferta skierowana do rolników.

Dopisz się do powiadomień

 • Zobacz film

  Mycie i dezynfekcja wozu asenizacyjnego

  • 2021-10-25 15:05:00
 • Zobacz film

  Hodowla bydła ... zamienił branże motoryzacyjną na Gospodarstwo Rolne - Gospodarz hoduje

  • 2022-05-15 10:00:00
 • Zobacz film

  Gospodarstwo rolne Krzysztofa Dzienniaka

  • 2021-09-19 19:00:00

Warto poznać: